Dobrabet Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

dobrabet.org sitesi üzerinden yapılan hiçbir paylaşım kumar oynanmasını desteklemez, kumara teşvik etmez veya dobrabet.org domaini üzerinde kumar oynatılmaz. Bu site sadece bir bilgilerme sitesi olarak kurulmuştur ve bu yönde hizmet verir. Herhangi bir şekilde paylaşılan içeriklerde böyle bir durum söz konusu olduğunda dobrabet.org sitesinin iletişim adresinden ulaşım sağlanıldığı takdirde bu içerik 24 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Dobrabet.org domain adresinde paylaşılan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşılır. Herhangi bir şekilde kullanıcıları bahis veya kumar oynatılan sitelere yönlendirmez.

Herhangi bir durumda iletişim kanalından bize ulaşarak Türkiye Cumhuriyeti Ana Yasasına aykırı bir paylaşımı bildirirseniz yönetim tarafından 24 saat içerisinde siteden kaldırılacaktır. Herhangi bir şekilde dobrabet.org forum sitesinin paylaşımlarından dobrabet.org yönetimi değil üyeleri sorumlu tutulur.

Bunların dışında dobrabet.org tamamen yasal bir bilgilendirme - forum sitesidir. Bu site yurtdışında yaşayan ve Türkçe konuşan insanalar için kurulmuştur. Her kişi kendi vatandaşı olduğu ülkenin yasalarından sorumludur. dobrabet.org amacımız sadece bilgi paylaşımı ve kullanıcılara destek olmaktır. Sitemizde kesinlikle kumar oynatılmamaktadır. Forum kullanıcılarının forum içerisinde yaptığı yorum, görüş ve paylaşımlar hiçbir şekilde dobrabet.org'un görüşünü yansıtmaz. Bu kişiler ilgili mercilere karşı bireysel olarak sorumludur. +18 Yaş Ve Üzeri kullanıcılara hizmet verilir.

Yasal Haklar ve Sorumlulular

Forum’da gönderilen herhangi bir mesajdan gönderen kullanıcı sorumludur. Site yöneticileri herhangi bir şekilde gönderilerden sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı dobrabet.org'a aittir.

Yasadışı olan bir durumda dobrabet.org yukarıda bulunan açıklamalar haricinde hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.